KAŞ&KİRPİK BAKIM YAĞI

Cildimizi etkileyen hava koşulları ve kozmetik ürünler kaşların ve kirpiklerin olumsuz yönde etkilenmesine, incelmesine ve dökülmesine sebep olur. Kaş&Kirpik Bakım Yağları düzenli kullanıldığında, kaş ve kirpiklerin nemlendirilip bakımını sağlar.

Kaş Bakım Yağı İçindekiler : Hint Yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Çekirdeği yağı, Argan Yağı, Çörek Otu Yağı, Tatlı Badem Yağı, Susam Yağı, Baobab Yağı, Kolajen

Kirpik Bakım Yağı İçindekler :  Hint Yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Çekirdeği yağı, Argan Yağı, Çörek Otu Yağı, Tatlı Badem Yağı, Susam Yağı, Baobab Yağı, Kolajen, Vitamin E

Kullanımı : Yüz ve öz makyajı temizlendikten sonra, Kaş&Kirpik Bakım Yağı’nı fırçaları kullanarak kaşlarınıza ve kirpiklerinize sürünüz. Yeterli ve eşit miktarda dağıldığından emin olunuz. Günde bir kez, gece yatmadan önce uygulamanız tavsiye edilir. En iyi sonuç için düzenli kullanılmalıdır.

Uyarılar : Göz ile temastan kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ambalajında saklayınız. Harici kullanım içindir.

KAŞ&KİRPİK BAKIM YAĞI” ile ilgili 1 görüş

Bir cevap yazın